0
Кошик

Терміни виконання замовлення

Терміни залежать від об’єму замовлення і складності обраної позиції. Завжди можна знайти компроміс, у загальному випадку робота може зайняти від трьох тижнів до трьох місяців.

Усю колекцію можна зробити з дуба або з ясена. Різниця в тому, що дуб вважається більш преміальним матеріалом, але він схильний до тріщин. Це не означає, що виріб зламається чи розпадеться. Але наприклад на столешні можуть з’явитись тріщини і це виключно візуальний ефект.

Ясен традиційно використовується при виготовленні стільців. У нього більша щільність у порівнянні з дубом і він міцніший на злам.

Я використовую матеріали англійського бренда Rustins. Спочатку наноситься тонування у відповідності з обраним кольором згідно каталогу. Зразки є на сайті в описі до кожного виробу. Потім в 4 шари наноситься суміш масла і лаку згідно формули. За рахунок масла суміш проникає вглиб дерева, а за рахунок лаку створюється захисний шар. А завдяки чотирьом шарам забезпечується довговічна зносостійкість.

Обрати і замовити позиції можна на цьому сайті. Отримавши замовлення, я зв’яжусь з вами, щоб обговорити всі деталі.
Я хочу зрозуміти що для вас важливо, надати якісну консультацію і запропонувати саме те, що вам потрібно.

Крім того, ви можете не вагаючись зв’язатись зі мною напряму телефоном або месенджерами. Я завжди буду радий приділити вам час.

Завжди відповімо

Як тільки отримаємо Ваше звернення, неодмінно передзвонимо.

Поділитися: