0
Кошик

Мене звати Олександр Романов. Я – деревообробник, спеціалізуюсь на виготовленні вишуканих і унікальних меблів з натурального дерева. Ці меблі гармонійно впишуться в ваш унікальний інтер’єр. У моїх клієнтів вони стають фішкою і акцентом.

Саме така категорія меблів служить найдовше. І не тільки тому, що вони зроблені якісно. Тут поєднання натурального дерева, дизайну і виконання. Вони завжди виглядають актуально і не набридають.

Для мене вкрай важливо створювати меблі не такі як у всіх, відійти від безликого дизайну. Меблі можуть стати фактором, який сприяє внутрішній гармонії людини. І ця історія саме про це.

Засновник майстерні Robin Wood
Олександр Романов

Майстерня

Історія мрії

Раніше він займався банківською справою, а тепер – справою життя. Раніше, як і більшість людей, він працював на роботі від дзвінка до дзвінка, доки не вирішив, що настав час втілити власну мрію в життя. Тепер він не працює, а живе своєю роботою, адже коли займаєшся улюбленою справою, до якої в тебе лежить душа, ти не відчуваєш втоми і вигорання.

Олександра Романова завжди цікавила деревообробка, тож одного для він вирішив перетворити це на справу свого життя. Однак, зрозуміло, що за один день нічого не робиться, навіть коли є велике бажання і талант. Тож він пішов вчитися омріяній спеціальності до Національного лісотехнічного університету, але відчув, що цього недостатньо, тому продовжив навчання у школі Port Townsend School of Woodworking у США. Починати з нуля завжди нелегко, але підтримка близьких і жага до мрії підсилюють бойовий дух.

У 2011 Олександр відкрив свою майстерню з виготовлення дерев’яних виробів Robin Wood і набрав команду професіоналів. «При відборі працівників у команду для мене важливо, щоб людина горіла своєю справою і була відповідальною, саме тоді можна очікувати найякіснішого результату. Бо якщо майстер чогось не вміє чи не знає, його можна підучити, а якщо в нього немає бажання чи любові до цієї справи, ніяка освіта не допоможе», – впевнено каже підприємець.

Спочатку у Robin Wood виготовляли різні меблі та вироби з дерева. Олександр досі зберігає 20 гривень, зароблені за перше замовлення – виготовлення нарізної дощечки. Але майстру завжди подобалось виготовляти стільці, тож він пройшов профільне навчання у Великобританії, щоб відшліфувати свої навички у цьому. Два роки тому команда Robin Wood свідомо перейшла від різнопрофільного виробництва до виготовлення столів і стільців у такому стилі, як ви можете бачити на сайті. Цю техніку Олександр перейняв у закордонних майстрів і додав до неї своє особисте бачення, що робить її такою унікальною. Меблі виготовлені технікою скульптури по дереву, тобто всі деталі мають плавні, вручну витесані лінії, які непомітно перетікають одна в одну. Побачити цю витончену роботу з формами та деталями можна на власні очі у шоу-румі, який відкрився у 2021 році за адресою: місто Київ, Дніпровське шосе, 25.

Постійний розвиток і зацікавленість у своїй галузі допомагають рухатись вперед. Олександр черпає натхнення для дизайну своїх меблів, переглядаючи профільні журнали, сайти, відвідуючи красиві місця та інтер’єри, за роки роботи у нього вже настільки набите око, що він одразу помічає цікаві дизайн і деталі на меблях, які хоче втілити у своїх роботах. Ще одна особливість цих меблів у тому, що вони існують поза модними трендами і конкретними стилями, вони пасуватимуть як до кімнати у стилі ар-деко, так і хай-тек.

Три визначальні риси, які роблять майстерню Robin Wood однією з найкращих в Україні:
– клієнтоорієнтованість: Олександр особисто приділяє стільки уваги й часу кожному клієнту, скільки необхідно, щоб якнайкраще зрозуміти його бажання і отримати бездоганний результат;
– ставка на репутацію: власник особисто відповідає за порядність, якість і дотримання термінів під час виготовлення замовлень, адже професійна репутація для його майстерні має вирішальне значення;
– увага до найменших дрібниць: майстер переконаний у тому, що диявол криється в деталях, а незначних дрібниць не буває, тому ретельно стежить за всім – від постачання та відбору якісної деревини до найтоншої ручної роботи під час оздоблення меблів.

Під час війни вести бізнес стало важче, але майстерня Robin Wood шукає не лише шляхи адаптації до нових непростих умов (під час блекауту майстерня проводить роботи з ручним інструментом, а шоу-рум працює постійно, якщо немає повітряних тривог, від генераторів ТЦ Аракс), але й можливості для розвитку. Олександр планує випускати нові колекції стільчиків і столів, а також створювати меблі для передпокоїв і для дитячих кімнат у своєму неповторному стилі.

Тож секрет успіху в тому, щоб знайти улюблену справу, невтомно працювати і розвиватись у ній, ніколи не зупиняючись на досягнутому і впевнено рухаючись вперед.

Шоурум

Київ, Дніпровське шосе, 25,
Ходосівка, мережа
меблевих центрів Аракс
Показати на мапі

Завжди відповімо

Як тільки отримаємо Ваше звернення, неодмінно передзвонимо.

Поділитися: